Disponent logistiky

Liberecký kraj

Popis pozice

  • péče o svěřené portfolio zákazníků z pohledu logistiky

  • denní komunikace se zákazníky plánování expedic

  • vytváření expedičních dokumentů

  • spolupráce s dalšími odděleními – sklady, plánováním, nákupem, kvalitou

  • práce v interních systémech

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ

  • anglický jazyk pro denní komunikaci (min. B2)

  • práce na PC (MS Office), SAP výhodou

  • předchozí praxe z logistiky nebo nákupu ve výrobní firmě

Nabízíme

  • fin. ohodnocení dle Vašich zkušeností a požadavků

  • 13. plat

  • stravenky

  • týden dovolené navíc

  • pružná pracovní doba

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na Multisport kartu a další volnočasové poukázky

  • příspěvek při narození dítěte

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4357790  Datum zveřejnění: 17.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.