Materiálový disponent

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s plánováním či objednáváním materiálu pro výrobu? Nebo jste tímto oborem nepolíbení, ale domluvíte se anglicky a lákala by Vás tato práce? Ať tak či tak, pokud se porozhlížíte po novém zaměstnání, dejte mi o sobě vědět!

Pro výrobní společnost v Solnici hledám nového kolegu/kolegyni do týmu materiálových disponentů - zkušeného uvítáme, nezkušeného zaškolíme! Důležitá je chuť do práce, pečlivost, organizační schopnosti a nebát se mluvit anglicky.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za pokrytí výroby materiálem

  • optimalizace dodávek a skladových zásob

  • zajišťování každodenních dodávek

  • koordinace dodávek a přepravy

  • zadávání dat do systému

  • spolupráce na inventurách

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • schopnost komunikovat se zahraničními dodavateli v angličtině

  • práce na PC

  • praxe či vzdělání v logistice výhodou

  • smysl pro pořádek, oragnizační schopnosti

  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní práci v prima kolektivu

  • zaškolení na pozici

  • flexibilní pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvky na dovolenou

  • notebook, mobil

  • příspěvek na stravování a na penzijko

  • kurzy angličtiny

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a přihlaste se i s Vaším životopisem přes "odpovědět"!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4358120  Datum zveřejnění: 17.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.