MASTER DATA SPECIALIST (supply chain)

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Do globálního týmu hledáme dalšího člena se zaměřením na efektivní fungování globálních obchodních procesů a výkaznictví v systému SAP.

  • Spolupráce s týmem specializovaným na kmenová data SAP týkající se materiálu od jejich vytvoření až po využití

  • Efektivní udržování dat, dohled nad jejich správností a integritou

  • Sledování a podpora zlepšování kmenových dat materiálu

  • Sledování kvality a plnění daných cílů

  • Podpora místního týmu, podpora budoucích projektů

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání, nebo relevantní praxe v supply chain či v mezinárodním týmu specializovaném na ERP systém

  • Velmi dobrá znalost angličtiny (min. B2)

  • Schopnost pracovat samostatně a s omezeným dohledem, týmový hráč

  • Dobré analytické schopnosti, schopnost řešit problémy a prezentovat

  • Dobré znalosti programu Excel

  • Zkušenosti se systémem SAP výhodou

Nabízíme

  • Příležitost být součástí společnosti mezinárodního formátu

  • Moderní kanceláře a podporující kolektiv

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Možnost home office

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Zaškolení v zahraničí

  • Stravenky ve výši 130 Kč

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Jazykové kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4358375  Datum zveřejnění: 17.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.