Servisní technik s AJ - výjezdy do zahraničí

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Chcete procestovat svět a být u zrodu nových projektů? Zkušenosti ze stejné nebo podobné pozice jsou výhodou, nedělá nám však problém ani zaučit od samotných základů - u nás jsou dveře otevřené všem, kteří mají zájem pracovat a je na ně spolehnutí.

  • zodpovědnost za nové instalace

  • koordinace menšího týmu kolegů, které dostanete přidělené na daném pracovišti v cizině

  • servis rozvoden od smontování po kompletní zapojení

  • komunikace nejen s českou pobočkou, ale také pobočkou v zahraničí (požadavky, projektový management apod.)

Profil kandidáta

  • vyhláška 50/78 Sb min. §6

  • angličtina na komunikativní úrovni - školení i pobyty v zahraničí

  • ochota výjezdů do zahraničí, jedná se o projekty vždy na cca 2-3 měsíce

  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

  • čtvrtletní odměny

  • k dietám navíc kapesné na každý výjezd

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • dovolená 25 dnů

  • možnost kariérního růstu a práce na zajímavých projektech

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4358376  Datum zveřejnění: 17.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.