Account manager v IT – TOP benefity

Praha, Česko

Popis pozice

Mezinárodní společnost s přátelskou a neformální atmosférou sídlící v centru Prahy, která se zabývá poskytováním tržních informací, poradenských služeb a akcí pro trhy informačních technologií a telekomunikací rozšiřuje svůj tým o account managera, který bude mít na starost péči o stávající zákazníky a částečně i vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Ideální kandidát by měl mít praxi na obchodní pozici v technologickém sektoru (software, hardware). Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky v kombinaci s prací z domova či z kanceláře.

Odměnou Vám bude například fixní mzda, měsíční bonusy, 33 dní volna, stravenky, příspěvky na Multisport kartu či penzijní připojištění, pravidelný home office a mnoho dalších benefitů. Nástup možný ihned nebo dohodou. Kanceláře v centru Prahy.

  • péče o přidělené portfolio stávajících zákazníků (IT společnosti)

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky

  • pravidelné schůzky u zákazníků

  • poskytování poradenství zákazníků v oblasti investic a technologií

  • plnění nastavených cílů

  • analýza potenciálu trhu

  • příprava prezentací pro zákazníky

  • účast na workshopech a veletrzích

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici obchodníka v technologickém sektoru

  • pokročilá znalost angličtiny je nezbytná kvůli působení v mezinárodní společnosti

  • skvělé prezentační a komunikační dovednosti

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 100 000 - 160 000 Kč měsíčně včetně bonusů na základě zkušeností

  • smartphone a laptop

  • celkem 33 dní volna (25 dní dovolené, čtvrtletní volno, vánoční volno)

  • možnost pravidelné práce z domova

  • flexibilní pracovní doba

  • stravenky

  • příspěvek na Multisport kartu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • jazykové kurzy

  • oslavy, teambuildingy a další společné akce

  • občerstvení na pracovišti

  • přátelská a neformální atmosféra v krásných kancelářích v centru Prahy

  • pečlivé zaškolení

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4359150  Datum zveřejnění: 20.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.