Specialista nákupu - vedení malého týmu - rodinná firma

Středočeský kraj

Popis pozice

Pohybujete se v nákupu a hledáte novou pracovní výzvu?

Máte alespoň částečnou praxi s vedením lidí a bez problému se domluvíte anglicky?

Pro malou rodinnou firmu, vyrábějící horolezeckou výbavu a cool outdoorové oblečení, hledáme nadšence do nákupu, který bude nejenom skvělý leader, ale i zapálený pro firemní cíle.

  • Strategické plánování a vedení nákupních aktivit, procesů skladování a expedice

  • Zajištění správného výkonu všech činností spojených s nákupem

  • Podílení se na vyjednávání podmínek nákupu

  • Odpovědnost za analyzování a reportování výsledků nákupu

  • Odpovědnost za vedení a motivování týmu specialistů nákupu (cca 5 lidí)

  • Zastupování společnost při styku s dodavateli zboží a služeb, státní správou, celním úřadem

Profil kandidáta

  • Praxe na pozici v nákupu min. 3 roky

  • Zkušenost s vedením týmu (alespoň 1 rok)

  • Komunikativní Aj (pro denní komunikaci)

  • Znalost práce na PC (MS Office, ERP systém)

  • Proaktivnost a osobnost týmového hráče (jedná se o malou firmu, kde všichni táhnou za jeden provaz, pro sólistu tu prostor není)

Nabízíme

  • Fin. ohodnocení dle Vašich dosavadních zkušeností

  • Stabilní zaměstnání v rodinné firmě (žádný chaotický korporát)

  • Jazykové kurzy přímo ve firmě

  • Stravenky

  • Týden dovolené navíc

  • Velký potenciál pro růst a rozvíjení se (školení, vzdělávací kurzy, apod.)

  • Možnost práce z domova

  • Zaměstnanecké slevy na produkty

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4359818  Datum zveřejnění: 20.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.