Sales Consultant - 100% HO - B2B - nový obchodní tým

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s akvizičním prodejem a jste obchodník duší i tělem?

Hledáte práci z domova, kterou můžete vykonávat na jakémkoliv místě pouze s připojením k internetu?

Pro německou společnost, zajišťující bezpečností platby na internetu, budujeme v ČR nový obchodní tým.

  • B2B obchod (zákazníci - internetové obchody)

  • Denní telefonická komunikace (aktivní prodej novým i stávajícím zákazníkům)

  • Reporting

  • Spoluúčast při vytváření cílů společnosti a proaktivní práce na jejich plnění

  • Administrativa

Profil kandidáta

  • 1-2 roky praxe z call centra nebo s akvizičním prodejem

  • Komunikativní znalost angličtiny (min. úroveň B1)

  • Silné internetové připojení

  • Ochotu učit se nové věci a posouvat svými výsledky celý tým vpřed

  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Fixní plat 30-35 000,- a 20 000,- měsíčně v bonusech k tomu

  • 28 dní dovolené

  • 5 dní sick days

  • Flexibilní pracovní doba

  • 100% HO

  • Stravenky

  • Notebook a telefon k soukromým účelům

  • Individuální a přátelský přístup

  • Nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4360024  Datum zveřejnění: 21.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.