Sales Manager pro ČR – aditiva pro plasty

Olomoucký kraj

Popis pozice

Jedinečná příležitost pro B2B obchodníky v plastikářském průmyslu (aditiva pro výrobu plastů).

Máte zkušenosti s B2B budováním trhu (získávání a udržení zákazníků) v oblasti plastikářského průmyslu?

Hovoříte velmi dobře anglicky?

Znáte český trh v oblasti surovin pro výrobu plastů, ideálně aditiv do plastů (masterbatche atd.)?

Žijete v České republice a jste rodilý mluvčí (případně hovoříte plynule) v češtině nebo slovenštině?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli kladně, máme pro vás jedinečnou příležitost!
Náš klient, významný evropský výrobce aditiv (surovin) pro výrobu plastů, nabízí příležitost k seberealizaci pro zkušeného B2B obchodníka s praxí v oblasti technologie výroby plastů a surovin pro tuto výrobu.

Na této samostatné pozici budete mít na starosti rozvoj a budování pozice firmy na českém trhu. Budete podléhat přímo Sales Managerovi pro CEE sídlícímu v blízkém zahraničí a budete spolupracovat s technickými experty z mateřské společnosti (mimo ČR).

Profil kandidáta

Chcete, aby vaše přihláška do výběrového řízení byla úspěšná? Pak byste měli splňovat následující kritéria :

  • prokazatelná praxe na obchodně orientované pozici v plastikářském průmyslu v oblasti obchodu se surovinami, ideálně aditivy

  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost jednat se zástupci průmyslových firem (B2B).

  • schopnost působit nezávisle z Home Office bez lokální podpory velkých týmů a „kamenné“ pobočky

  • velmi dobrá obchodní úroveň angličtiny (firemní jazyk)

  • preferováno je vzdělání v oboru chemické technologie (ideálně zpracování a výroba plastů)

  • trvalé bydliště na území ČR (občanství ČR nebo jiné země EU)

Nabízíme

Zajímavá kariérní příležitost pro aktivní a ambiciózní obchodníky ze světa výroby plastů na této nové pozici.

Práce pro stabilní a dlouhodobě působící evropskou společnost, podíl na dalším rozvoji v rámci CEE.

Konkurenční mzda s nadstandardní motivační složkou založenou na obchodním úspěchu, firemní automobil a technické vybavení kanceláře

Full Home Office (práce z domácí kanceláře) – nezáleží na tom, kde v ČR bydlíte.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798
ID: 4360614  Datum zveřejnění: 21.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.