Mistr výroby - Team leader - zakázková výroba

Ústecký kraj

Popis pozice

Chcete pracovat na zajímavých zakázkách? Nebaví vás sériová výroba? Řídil/a jste tým lidí a máte zkušenosti z výrobních podniků?

Práce team leadera čeká právě na vás.

Místo výkonu práce v Ústí nad Labem.
Na této pracovní pozici povedete menší tým pracovníků. Budete mít odpovědnost za plnění plánu výroby, komunikovat směrem k týmu a reportovat vedoucímu výroby.

Je to různorodá nestereotypní práce v hi-tech společnosti, jedničce ve svém oboru. Nejedná se o automotive ani sériovou výrobu. Výrobky a prototypy společnosti se dodávají do celého světa.

Profil kandidáta

  • Praxe z výrobní společnosti na pozici team leader/vedoucí týmu/vedoucí směny výhodou

  • Schopnost komunikovat, spolupracovat a motivovat své podřízené

  • Pozitivní myšlení a schopnost řešit i nepříjemné situace

  • Zvládat organizaci práce a rozdělování úkolů

  • Práce na PC

  • Ochota práce ve 2-směnném provozu

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • Řádné zaškolení na pracovní pozici

  • Odborná školení

  • Benefitní program formou kafetérie (na sport, zdraví, kulturu)

  • Stravenkový paušál

  • Jedná se o zakázkovou výrobu (malé série)

  • Práce v menším kolektivu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079
ID: 4360821  Datum zveřejnění: 21.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.