Skladník elektroinstalačního materiálu

Jihočeský kraj

Popis pozice

Rodinná firma, která působí na trhu přes 30 let s více než 8 000 položek sortimentu, domovní vypínače, zásuvky, domácí telefony, baterie, zářivky. Přijme kolegu na pozici skladníka.

  • Poradenství a prodej firemním i koncovým zákazníkům (firmy, elektrikáři, „domácí kutilové“ - kteří potřebují poradit)

  • Příjem a příprava zboží k expedici

  • Obsluha manipulační techniky: vysokozdvižný vozík, čtečka/scanner

  • Občasný rozvoz materiálu k zákazníkům

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru elektro nebo prokazatelná praxe v elektromontážní firmě

  • Znalost skladových operací - výhodou

  • Odpovědnost za odvedenou práci

  • Komunikativnost - zjistit konkrétní požadavky zákazníků

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Práce na HPP (nástup možný ihned)

  • Jednosměnný provoz pondělí až pátek (7:00h - 17:00)

  • Navýšení mzdy po zkušební době

  • Roční odměny a osobní ohodnocení

  • Příspěvěk na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4361495  Datum zveřejnění: 22.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.