Obchodní manažer pro IT solutions

Ústecký kraj

Popis pozice

Obchod - B2B - komunikace - prezentace - super česká společnost se super ředitelem - marketingové akce - moderní portfolio produktů. To jsou klíčová slova pro společnost se specializací na nové digitální technologie a zákaznické systémy pro firmy a instituce se sídlem v Ústí nad Labem.

Chcete jedinečnou obchodní a pracovní příležitost? Umíte anglicky a vyznáte se v SW? Ano? V tom případě se těším na Váš životopis!
  • vedení obchodních jednání a péče o stávající zákazníky
  • prezentace produktů/řešení, o kterých se svět musí dozvědět
  • ČR a SR bude Vaše teritorium
  • jako tvář společnosti se budete aktivně účastnit marketingových akcí
  • nesmí chybět reporting řediteli
  • komunikace napříč společností, protože všichni táhneme za jeden provaz
  • služební cesty ČR a SR

Zní to skvěle!

Profil kandidáta

  • min. středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou
  • schopnost vést jednání v anglickém jazyce
  • praxe v segmentu B2B
  • zkušenosti z prodeje řešení typu IT Solutions a jiné jsou velkou výhodou
  • dobré vystupování a prezentační schopnosti, prostě profík a ještě nesmí chybět zodpovědnost, samostatnost, ale ten správný týmový duch a energie

Nabízíme

  • platové ohodnocení dle seniority + bonusový systém

  • veškeré potřebné vybavení jako je notebook a telefon

  • služební auto i k soukromým účelům

  • práci v dynamické české společnosti, která nezastavuje a nepolevuje, jede na 120% a má super tým

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079
ID: 4361694  Datum zveřejnění: 22.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.