Stavbyvedoucí - fasády, střechy

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte rád každodenní dohled na práci na stavbě, ale i komunikaci se subdodavateli a zákazníky? Dohlédnete na harmonogram a rozpočet stavby? Česká stavební společnost, která přes 20 let úspěšně působí především v oblasti revitalizace panelových domů, hledá v současné době zkušeného stavbyvedoucího!

  • řízení svěřeného projektu, koordinace podřízených zaměstnanců

  • koordinace subdodavatelů a činnosti pracovních čet

  • dohled na dodržování harmonogramu a rozpočtu stavby

  • kontrola dodávek materiálů a prováděné práce

  • odpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO

Profil kandidáta

  • SŠ, VŠ vzdělání stavebního směru

  • zkušenost z provádění staveb

  • praxe v oboru minimálně 5 let

  • výhodou je autorizace

Nabízíme

  • automobil i pro soukromé účely

  • lidský a osobní přístup vedení

  • dovolená 5 týdnů

  • stravenky

  • podíl na zisku

  • projekty v regionu Praha + střední Čechy

  • notebook a mobilní telefon

  • občerstvení na pracovišti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4362060  Datum zveřejnění: 23.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.