Lakýrník

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsi manuálně zručný a máš zkušenosti s lakováním dvousložkovými a vodou ředitelnými barvami? Nevadí ti práce na dvě směny? Tak čti dál a zašli nám svůj životopis. Staň se členem týmu lakýrníků.

  • příprava pracoviště

  • posouzení stavu povrchu, stanovení pracovního postupu

  • přípravné práce (odmašťování, maskování, broušení) a lakování

  • lakování středně velkých a malých komponentů např. ramena pantografů, nárazníky

  • konečné stříkání ploch s velkými nároky na jakost povrchu a tloušťku vrstvy barvy

  • opravování lakovaných povrchů s velkými nároky na dodržení barevného odstínu, včetně míchání a tónování barev.

  • kontrola vlastní vykonané práce.

  • ošetřování, čištění a údržba příslušného vybavení a pracovních nástrojů.

  • práce v 15-ti členném týmu

  • práce na dvě směny

Profil kandidáta

  • zkušenost v oboru lakování (vysokotlak, nízkotlak)

  • znalost a dovednost lakování dvousložkovými a vodou ředitelnými barvami

  • manuální zručnost

  • pečlivost

  • ochota pracovat na dvě směny

Nabízíme

  • vánoční bonus

  • zvýšení platu po půl roce

  • stravenky v hodnotě 100Kč  - možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně

  • penzijní připojištění

  • dotované stravování ve firemní kantýně (výběr ze dvou polévek a pěti hlavních jídel)

  • Flexi Pass kartu- příspěvek na volnočasové aktivity (kultura, cestování, relaxace, vzdělávání, zdraví i sport)

  • 25 dní dovolené

  • 3 sick days

  • velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí

  • lidský přístup ze strany nadřízených a HR

  • stabilní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4362070  Datum zveřejnění: 23.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.