Majetková účetní-dovolená navíc/bonusy/Benefit Plus

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, který patří mezi špičky v oblasti automotive, hledáme nového kolegu v rámci rozšíření týmu.

  • práce v příjemném kolektivu na pozici účetní, která/který bude mít na starosti finanční účetnictví a evidenci majetku

  • vystavení a účtování faktur

  • měsíční a roční závěrka

Profil kandidáta

  • min. SŠ ekonomického zaměření

  • znalost v oblasti účtování majetku -> zkušenost alespoň 2 roky na obdobné pozici

  • komunikativní AJ

  • znalost práce na PC (zejména MS Excel, MS Word)

Nabízíme

  • mzda + bonusy (kvartální a roční)

  • dovolená 5. týdnů

  • příspěvek na dopravu, penzijní pojištění

  • kartu Benefit Plus,  lze využít na léky, kulturní nebo sportovní aktivity

  • další finanční odměny

  • dotované závodní stravování

  • možnost využívat vzdělávací kurzy v rámci pracovní doby

  • práci ve stabilní společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4362527  Datum zveřejnění: 23.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.