Marketing specialist

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Láká tě obor marketingu, máš v něm už nějakou tu zkušenost, domluvíš se anglicky a jsi organizačně schopný?

Pro klienta z finanční sféry hledám nového kolegu do týmu markeťáků - super kolektiv, moderní kanceláře, možnost kombinovat práci v kanceláři s home office...co víc si přát?

Pokud Tě zajímá víc info, dole najdeš kontakty, příp. můžeš rovnou zaslat životopis před "odpovědět"!

Náplň práce:

  • příprava informačních a grafických materiálů

  • organizace eventů a teambuldingů

  • správa intranetu, sociálních sítí a webu

  • příprava propagačních materiálů a akcí

  • spolupráce s kolegy ze zahraničí

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • komunikativní angličtina

  • zkušenosti z marketingu, PR, s organizací eventů, správou webu apod.

  • dobrá znalost českého jazyka

  • základní znalosti grafiky

  • aktivní přístup, organizační a koordinační schopnosti

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání a přátelskou atmosféru

  • zaškolení je samozřejmostí

  • Home office (3 dny v týdnu)

  • 26 dnů dovolené

  • stravenky a občerstvení na pracovišti

  • Cafeterii

  • jazykové kurzy

Zajímá Tě nabídka? Piš, volej, pošli CV...

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4362817  Datum zveřejnění: 23.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.