Operátor výroby - jednoduchá práce, nábor přímo do kmene

Kraj Vysočina, Česko

Popis pozice

Hledáte práci s nástupem IHNED? Nebo spíše později? U nás není problém se na všem domluvit! Pokud se nebojíte manuální práce a nepřetržitý provoz pro Vás není problém, máme pro Vás nabídku. Zkušenosti z výroby jsou výhodou, ale určitě nejsou podmínkou - vše Vás naučíme. Práce je vhodná pro ženy i muže.

  • manuální práce se součástkami

  • montáž komponentů

  • kontrola kvality jednotlivých součástek

  • balení komponentů apod.

Profil kandidáta

  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze (vždy 12 hodin práce, denní i noční směny)

  • plnoletost

  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • čisté a moderní pracovní prostředí

  • poctivé zaučení na pozici

  • práci přímo v kmeni společnosti

  • 13. a 14. mzdu

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované stravné přímo ve společnosti

  • firma sídlí ve Velké Bíteši, ale nabízíme příspěvek na dojíždění až 2080 Kč nebo můžete využít svozový autobus (Třebíč, Bystřice nad Pernštejnem a Ivančice)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4362819  Datum zveřejnění: 23.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.