Service Delivery IT manager

Práce z domu

Popis pozice

Představ si, že při živém přenosu Ligy mistrů můžeš říct: "To je produkt, na kterém dělám". Pracuješ buď z domu, nebo v prostorách moderních office v Karlíně, navíc s nejnovějšími technologiemi. Za svojí prací vidíš konkrétní výsledky - díky tobě dostávají klienti včasné a plynulé dodávky všech fází projektu našeho digitálního produktu. Nezdržuje tě zbytečná firemní byrokracie, tvůj nadřízený je pohodář co zná význam spojení "work-life balance" a s kolegy sdílíš nadšení pro hot novinky ve vývoji interaktivní televize a video zábavy. Hezké, že?

Chceš to být ty?

Do týmu české společnosti, zajišťující technologický vývoj, funkcionality a provoz IPTV-OTT platformy, na které běží interaktivní TV v regionu střední a východní Evropy, hledáme Service Delivery IT Managera s přesahem do organizačního a prioritizačního skillu Product Ownera.

  • Zajištění komplexní péče o zákazníka v post-projektové fázi

  • Pravidelná komunikace s klíčovými stakeholdery na straně zákazníka

  • Vedení dílčích rozvojových projektů, doručení a řízení dodávek nových releasů

  • Znalost a reportování provozní stavu IPTV-OTT platformy

  • Řízení a komunikace priorit požadavků a jejich plánování v interních týmech

  • Spolupráce s kolegy i s ostatními odděleními (nejčastěji s architekty a vývojáři)

Profil kandidáta

  • Jsi zkušený v oblasti IT dodávek (ideálně IPTV/video služby/Telco/SW)

  • Máš výborný self-management, problémy řešíš systematicky a nebojíš se zodpovědnosti

  • Tvojí silnou stránkou je jasná komunikace, dokážeš jasně vysvětlit záměr a cíl

  • Umíš držet focus a rychle a s chutí se učíš nové věci

  • Ovládáš angličtinu v psané i v mluvené formě (min. B2)

  • Třešničkou na nice-to-have dortu je zkušenost s agilními metodikami při vývoji softwaru

Nabízíme

  • Silné know-how – mentoring a bestpractices podpoří tvůj profesní růst

  • Moderní office v pražském Karlíně – v "zelené" budově Butterfly, s možností parkování

  • Chillout zóna – retro gamesky, šipky, posezení na střešní terase s výhledem

  • Flexibilní pracovní doba s core 10-16 h

  • Možnost homeoffice

  • 5 dní dovolené navíc

  • Sick days

  • Finanční odměny

  • Benefity, se kterými ušetříš – roční lítačka na MHD, zvýhodněný mobilní tarif i pro člena rodiny, stravenkový paušál, multisportka, atd.

  • Nevíkendové stmelovačky, úterní snídaně a narozeninové dorty

  • Imunitu boostuje fresh ovoce, pravidelnou dávku cukru jistí Coca-Cola a oblíbené jsou u nás chlebíčky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4363068  Datum zveřejnění: 23.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.