HR Business Partner s AJ

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti personalistiky? Baví Vás práce s lidmi? Hledáte zaměstnání, kde se budete moci rozvíjet, starat se o rozvoj a nábor nových zaměstnanců a podílet se na strategických rozhodnutí firmy?

Pokud ano, reagujte ještě dnes! :)

Velkým kladem na této pozici je velmi příjemné pracovní prostředí a především vstřícná HR manažerka, od které se toho hodně naučíte.

Krom této pozice Vám v současné době mohu nabídnout další 4 pozice v HR. Dejte mi o sobě vědět a vše spolu detailně probereme. :)

Lokačně: Plzeň, Ostrov u Stříbra, Nýřany, Klatovy.

  • adaptační proces nových zaměstnanců

  • nábor a rozvoj zaměstnanců

  • řízení procesních změn a jejich nastavování

  • odměňovací systémy

  • PR a budování značky v oblasti personálního marketingu

  • komunikace s jednotlivými odděleními

Profil kandidáta

  • hledáme aktivního člověka, který dokáže pracovat samostatně, zodpovědně a který má cit pro práci s lidmi

  • prokazatelná praxe v komplexní personalistice a znalost HR procesů

  • dobré a praktické zkušenosti s moderními nástroji v HR (náborové kanály přes sociální sítě, budování značky atd.)

  • velmi dobrá znalost AJ pro komunikaci v korporaci

  • výborné komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme

  • lidský a vstřícný přístup Vašeho nadřízeného

  • velmi příjemné pracovní prostředí

  • dobré finanční ohodnocení

  • bonus na dovolenou a Vánoce

  • 5 týdnů dovolené

  • cafeterie

  • příspěvek na penzijní / životní pojištění

  • jazykové kurzy

  • závodní stravování zdarma

  • příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4363072  Datum zveřejnění: 23.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.