Elektrikář s nástupem klidně ihned!

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte nové uplatnění v oboru elektro a máte platnou vyhlášku č. 50 par. 6?

Pro klienta do výrobní společnosti hledáme šikovného elektrikáře, kterému nevadí práce na směny.
Budete zjišťovat příčiny poruch strojů a opravovat zařízení z hlediska elektra a řídících systémů. Budete vést záznamy o všech vykonaných opravách a preventivních prohlídkách a oznamovat potřebu náhradních dílů. Společně s výrobou se postaráte o zajištění plynulého chodu výroby.

Profil kandidáta

Pro tuto práci potřebujete vyučení nebo SŠ technického směru a platnou vyhlášku č. 50 par. 6. Dále je potřeba mít alespoň částečnou praxi s opravou strojů, ale pozice je vhodná i pro absolventy. Je důležité zvládnout základní práci na PC a být ochotný pracovat ve směnném režimu (12tky nebo 3 směny).

Nabízíme

Na oplátku nabízíme fin. ohodnocení dle Vašich představ a dosavadních zkušeností, týden dovolené navíc, teplé jídlo na směně za pár kaček, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na Multisport kartu a slevové poukázky na volnočasové aktivity.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4363905  Datum zveřejnění: 24.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.