Teamleader výroby

Ústecký kraj

Popis pozice

  • řízení výroby jednotlivých výrobních buněk dle pokynů nadřízeného a dle výrobní dokumentace

  • dohled a zabezpečení plynulosti výroby, zajištění vytíženosti podřízených zaměstnanců

  • koordinuje změny plánu, kontroluje dostupnost materiálu a nástrojů pro plynulý chod výroby

  • vedení podřízených zaměstnanců, správa a dozor nad docházkou podřízených zaměstnanců, zajištění včasných podkladů docházky, spolu s hodnocením podřízených zaměstnanců ve spolupráci s nadřízeným

  • vedení určené výrobní dokumentace, odpovědnost za správnost dat v interním informačním systému

  • kontrola dodržování výrobních postupů a zavedených systémů kvality

  • operativně řeší problémy ve výrobě s cílem eliminace zpoždění výroby

  • práce ve směnném provozu

  • aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě

Profil kandidáta

 - min. 2–3 roky zkušeností na obdobné pozici ve výrobní společnosti

  • zkušenost s vedením lidí podmínkou

  • vzdělání technického směru

  • MS Office uživatelská znalost -

znalost čtení technické dokumentace

  • znalost systémů řízení kvality

  • schopnost motivovat podřízené

  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • stravenky

  • příspěvek na dopravu

  • příplatky, půlroční bonusy a mnoho dalšího :)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4363914  Datum zveřejnění: 24.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.