Vedoucí výroby

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Zajišťuje realizaci plánu výroby

  • Zajišťuje zavádění nových, změněných nebo přestěhovaných výrobních procesů

  • Plánování personálu

  • Provádí pravidelné porady s pracovníky

  • Provádí pravidelné hodnocení výrobních odchylek v realizaci cílů a plánů (KVP)

  • Vede a řídí přidělené projekty

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • Německý nebo anglický jazyk - min B1

  • znalost práce na PC (Windows, Office, SAP)

  • Minimálně 2 roky praxe a zkušenost z výkonu na obdobné pozici v Automotive

  • Schopnost systematické práce a samostatného rozhodování

  • Časová flexibilita, řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič

Nabízíme

  • Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy

  • Motivační plat

  • 25 dní dovolené

  • Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4364836  Datum zveřejnění: 25.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.