Recepční s angličtinou

Praha

Popis pozice

Náš klient, mezinárodní společnost v oblasti logistických služeb právě hledá nového kolegu/kolegyni do jich týmu na pozici Recepční. Máte zkušenosti v administrativě a baví vás komunikace s lidmi? Tak hledáme přesně vás!

  • Vyřizovaní telefonátů a pošty, připravovaní jednacích místnosti

  • Objednávaní občerstvení a kancelářských potřeb

  • Uvádění návštěv (příprava kávy/čaje, občerstvení)

  • Komunikace s kurýry

  • Administrativní podpora pro ostatní oddělení

  • Komunikace s návštěvníky a zaměstnanci společnosti

Profil kandidáta

  • Praxe na administrativní pozici výhodou

  • Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování

  • Pečlivost a důslednost

  • Angličtina na komunikativní úrovni (dennodenní komunikace)

  • ŘP sk. B (občas potřebné jezdit na menší nákupy nebo něco vyřídit)

  • Microsoft Office na uživatelské úrovni

Nabízíme

  • Moderní prostory v centru Prahy

  • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci

  • Podporu a pomoc kolegů v začátcích i později

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Saladiakova
ID: 4364837  Datum zveřejnění: 25.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.