Pracovník montáže - dvousměnný provoz, přímo do kmene

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáte práci v čisté výrobě a vyhovuje Vám dvousměnný provoz bez nočních směn? V tom případě neváhejte a čtěte dále!

  • montáž a kompletace menších i větších dílů

  • postup dle výkresové dokumentace pro sestaveních jednotlivých komponentů

  • práce s elektrickým nářadím a velkým důrazem na čistotu a preciznost

Profil kandidáta

  • ochota pracovat ve dvousměnném provoze (ranní a odpolední směny)

  • technické myšlení, manuální zručnost

  • předchozí zkušenost z manuální práce výhodou, stejně tak velkou výhodou zkušenost s VZV

Nabízíme

  • pracovní dobu 7,5 hodiny denně

  • 25 dnů dovolené

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • zvýhodněný telefonní paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4364839  Datum zveřejnění: 25.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.