Plánovač/ka Logistiky

Liberecký kraj

Popis pozice

U našeho klienta se objevil volný stůl v moderní kanceláři v centru Liberce pro zkušeného kandidáta/ku z logistiky nebo nákupu.

Vaši nový kolegové už se těší, až se s Vámi potkají a při kafi se seznámíte s prací i se svým novým týmem!

  • Komunikace s dodavateli

  • Vytváření, analyzování a uvolňování objednávek surovin a komponentů

  • Dohled nad komponenty a surovinami

  • Řešení nedostatků materiálu

  • Zajišťování balení 

  • Sledování výkonů dodavatelů a hodnocení

  • Analýzování mezer pro plnění cílů

Profil kandidáta

Abyste byli vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici, je nezbytné mít už nějakou předešlou praxi z logistiky nebo nákupu. Určitě se také neobejdete bez komunikativní znalosti anglického jazyka a je potřeba, abyste byli už seznámeni s programem SAP. Pokud budete mít zkušenosti z automotive prostředí, bude to další významné plus.

Nabízíme

Na oplátku Vám nabízíme stabilní zaměstnání v neustále se rozvíjející firmě, roční bonus 15 % z příjmu, 5 týdnů dovolené a stravenky. Dále také Multisport kartičku, abyste si mohli užít volný čas mimo práci naplno a další různé benefity v podobě očkování proti chřipce, příspěvek na masáže nebo kafetérie. Díky flexibilní pracovní době si můžete zvolit začátek a konec práce a můžete využít i občasné práce z domova.

 


NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

ID: 4365461  Datum zveřejnění: 26.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.