Seřizovač až 46.500 Kč

Praha

Popis pozice

Chcete být součástí nadnárodní společnosti – jedničky na trhu ve vývoji i výrobě léků v Praze? Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky do skvělého týmu na pozici seřizovač balících linek.

Pokud jste manuálně zručný, máte vztah ke strojům a chcete se podílet na výrobě všem potřebným lékům jako kmenový zaměstnanec, tak čtěte dál!
V pracovní době budete připravovat balící linky, které budete správně konfigurovat na dané produkty. Provádět montáže dle požadavků, ošetřování a základní údržbu strojů, dodržovat hygienu a vést příslušnou dokumentaci.

Profil kandidáta

Nového kolegu si představujeme tak, že by měl mít ideálně SŠ technického směru, být manuálně zručný, důsledný s technickým myšlením. Praxe na obdobné pozici je vítaná, očekáváme samostatnost, ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem. Rozhodně by neměla vadit práce v nepřetržitém provoze (12hod směny, krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

My vás za to odměníme mzdou až 46 500 Kč (základní mzda 33 100 Kč + cca 11 000 Kč příplatek v nepřetržitém provozu a směnové příplatky + měsíční bonus 2 400 Kč), a to není vše!

Čekají Vás u nás přípatky a benefity typu závodního stravování, flexi programu až 11 000 Kč/rok, 25 dní dovolené a 5 dní zdravotního volna.

Lokalita Praha-Dolní Měcholupy.

Nástup je možný ihned.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 4367252  Datum zveřejnění: 27.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.