Obsluha CNC strojů s náborovým příspěvkem 50 000 Kč

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s nastavováním a seřizováním CNC strojů? Umíte pracovat s výkresovou dokumentací? Jste manuálně zručný?

Pak jste náš člověk a hledáme právě vás.

  • oblsluha CNC obráběcího stroje

  • kontrolování a následné změření vyrobených dílů

  • po zaškolení budete seřizovat stroje na novou výrobu včetně provádění rozměrových korekcí a uvolnění dílu do sériové výroby

  • práce s technickou dokumentací

Profil kandidáta

  • orientace ve výrobní dokumentaci

  • zkušenost s nastavováním a seřizováním CNC strojů

  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

  • manuální zručnost

Nabízíme

  • náborový příspěvek 50 000 Kč

  • příspěvek za doporučení zaměstnance v hodnotě 10 000 Kč

  • 13. plat

  • Flexipass

  • Multisport karta

  • příspěvek na stravování ve firemní kantýně

  • příspěvek na cestu do práce

  • příspěvky a proplacení za přesčasy

  • 25 dní dovolené

  • možnost vzdělávacích kurzů - jazykové kurzy

  • firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4367262  Datum zveřejnění: 27.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.