Skladový technik

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti a pracoval jste/ pracovala jste ve skladu? Ke své práci jste používala denně PC pro zadání skladového hospodářství? Jste manuálně zručný a máte platný průkaz na VZV? Tak se přidejte k nám a zašlete nám váš životopis. Čeká vás totiž zajímavá a velmi různorodá náplň práce.

  • příjem materiálu pomocí čteček

  • kontrola dokumentace spjatá s příjmem zboží

  • zadání dat do PC - práce v programu SAP

  • uskladnění zboží pomicí VZV

  • dohled na dodržením BOZP a PO na pracovišti

  • lehká manuální práce - balení expedičního zboží, lehká montážní práce

  • řešení reklamací při neshodách zásilek

  • provádění inventur

  • práce na 2 směny

Profil kandidáta

  • ukončené SŠ

  • znalost práce na PC (např. SAP, Dynamics)

  • výhodou bude praxe ve skladovém hospodářství

  • manuální zručnost

Nabízíme

  • každý rok navyšování mezd

  • příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč (obědy kolem 70 kč)

  • příspěvek v rámci Cafeterie (2 x za rok) - celkem 13760 bodů

  • možnost využít Multisport kartu

  • příspěvek na ŽP a penzijní připojištění - celkem 24 000 Kč/ rok

  • 13 a 14. plat

  • příspěvek za noční směny

  • jazykové kurzy zdarma - přímo na pracovišti

  • parkování v areálu firmy

  • 25 dní dovolené

  • možnost i cestování do zahraničí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4368015  Datum zveřejnění: 28.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.