Inženýr zákaznické kvality

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro klienta (výrobní automotive firma) hledáme zkušeného kvalitáře s praxí z automotive průmyslu, který se nebojí výzev a má chuť růst v rámci firmy.

Budete...

  • Plánovat a provádět koncept kvality ve vztahu ke specifickým požadavkům zákazníka

  • Kontaktní osobou pro zákazníka (Tier 1) ve všech oblastech kvality

  • Spolupracovat na vývoji projektu, vytváření kontrolních plánů výrobku a instrukcí ke kontrole výrobku

  • Optimalizovat procesy plánování kvality

  • Řešit zákaznické reklamace dle zvláštních požadavků zákazníka

  • Provádět analýzy, 8D reporty

  • Koordinovat proces vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP

Profil kandidáta

Požadujeme...

  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici v mezinárodní výrobní firmě

  • Znalost výrobních procesů a technologií

  • Zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy, znalost pro vyhodnocení 3D měření a čtení technických výkresů

  • Anglický jazyk min. B2

  • Nutná znalost MS Office, SAP výhodou

Nabízíme

  • Fin. ohodnocení dle Vašich zkušeností a představ

  • Týden dovolené navíc

  • Závodní stravování (chutná jídla přímo na pracovišti)

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • A další benefity, které Vám představí přímo na pohovoru

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4369333  Datum zveřejnění: 29.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.