Brigáda ve výrobě - obsluha stroje ,vizuální kontrola, montáže

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti v Mostě hledáme spolehlivé a šikovné operátory výroby na více oddělení.
  • zpracování komponentů

  • obsluha stroje, obsluha vstřikolisu

  • počítání dílů

  • kontrola kvality

Profil kandidáta

  • zkušenost z výrobní společnosti podmínkou

  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu ( R, O, N )

  • manuální zručnost

  • spolehlivost

Nabízíme

  • práci na DPČ

  • při spokojenosti převod na HPP

  • mzda 132 + bonusy

  • v případě spokojenosti mimořádně a roční odměny

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4370538  Datum zveřejnění: 30.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.