Operátor ve strojírenské výrobě - náborový příspěvek 10 000 Kč

Zlínský kraj

Popis pozice

Pozice je vhodná pro všechny, kteří jsou manuálně zruční! Vše ostatní vás naučíme. Praxe není nutná.

Nejedná se o agenturní zaměstnání, nabídka je přímo do kmene společnosti.

  • odstranění skořepiny z odlitku pomocí vapky

  • čistění pomocí techniky tryskání vodou

  • čistění probíhá v čistících komorách

  • s odlitkem manipulujete pomocí vozíků

  • práce v třísměnném provozu

Profil kandidáta

  • ukončené základní vzdělání

  • specifické požadavky na vás nemáme, všechno vás naučíme

Nabízíme

  • náborový příspěvek 10 000 Kč, který je vyplacený hned po zkušební době

  • k základní mzdě osobní ohodnocení respektující vaše schopnosti a dovednosti

  • příplatek za odpolední a noční směnu

  • 5 týdnů dovolené

  • po odpracovaném roce příspěvek do cafeterie 6000 Kč/rok

  • závodní stravování, zaměstavatel na oběd přispívá 60 %

  • zvýhodněný mobilní tarif

  • slevy na nákup a servis vozidel

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4370719  Datum zveřejnění: 30.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.