Specialista klientské péče

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Hledáme komunikativní a příjemné kolegy/kolegyně do našeho zavedeného týmu v Hradci Králové.

  • Budete zodpovědní za telefonickou komunikaci s našimi stávajícími klienty.

  • Čeká Vás péče o zákazníka, administrativní činnost a prodej doplňkových služeb a produktů.

Profil kandidáta

Co čekáme my od Vás?

  • Samozřejmostí je maturitní vysvědčení v kapse, čistý trestní rejstřík a nebýt v insolvenci.

  • Dále očekáváme perfektní znalost českého či slovenského jazyka bez vad řeči.

  • Příjemné a komunikativní vystupování.

Nabízíme

Co Vám za to nabízíme?

  • úplně nové, moderní pracovní prostředí

  • přátelský kolektiv

  • hlavní pracovní poměr

  • fixní mzdu ve výši 24.000 -28.000,- Kč/měsíc

  • bonusovou složku až dalších 5.000,- Kč

  • díky střídání ranních/denních a odpoledních směn (7:00 – 22:00) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

  • odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

  • navíc máte 5 dnů zdravotního volna

  • stravenky v hodnotě 125,- Kč/den do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí

  • příspěvek do Cafeterie 8.100,- Kč/rok

  • zcela bezbariérové pracoviště, nové, krásné, moderní pracovní prostředí s odpočinkovou a sportovní zónou a dalšími možnostmi

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Simona Klepáčová
+420734524674
ID: 4371944  Datum zveřejnění: 1.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.