Směnový mistr

Liberecký kraj

Popis pozice

  • Vedení a kvalifikace pracovníků na svěřené směně (vstřikolisy)

  • Sledování kvality a množství výroby

  • Plánování výroby

  • Organizace údržby a oprav strojů a zařízení

  • Zodpovědnost za včasné dodání hotových výrobků

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru

  • Zkušenost z obdobné pozice a s vedením lidí

  • Znalost práce na PC, SAP velkou výhodou

  • Ochota pracovat na 12hod směny

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • 13. a 14. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu a slevové poukázky

  • Stravenky

  • Příspěvek při narození dítěte

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4372248  Datum zveřejnění: 3.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.