Plánovač výroby-HO / 5.týdnů dovolené / Bonusy

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme plánovače výroby do zavedené automotive firmy v Ostravě. Nabízíme atraktivní mzdu, příjemný kolektiv a plno benefitů. Budete pracovat na stávajících i nových projektech s přátelskými kolegy, na které je spoleh. :)

  • Sledování stavu zásob materiálu, objednávání materiálu, komunikace s dodavateli, zodpovědnost za disponibilitu výrobního materiálu

  • Podílení se na plánování cílů výroby

  • Koordinace náběhů technických změn a nových výrobků

  • Spolupráce s ostatními odděleními.

Profil kandidáta

  • Znalost logistických procesů

  • Zkušenost s plánováním výroby výhodou

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

  • Znalost MS Excel

Nabízíme

  • Motivující mzdu odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem

  • Další finanční odměny

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění

  • Kartičku Benefit Plus

  • 25 dní dovolené

  • Možnost HO

  • Zvýhodněné služby mobilního operátora, výhodné bankovní produkty

  • Prostor pro seberealizaci a profesní i osobnostní růst

  • Práci ve stabilní společnosti se zajímavým produktem

  • Přátelský tým

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4375011  Datum zveřejnění: 7.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.