Dělník ve výrobě za 170 Kč/hod. a volnými víkendy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Začněte pracovat pro jednoho z největších výrobců technických, medicinálních a speciálních plynů v ČR.

Hledáme dělníky v Ostravě s nástupem ihned za 170 Kč/hod. a volnými víkendy.

  • budete pracovat na výkladce a nakládce lahví s technickými plyny

  • ručně manipulovat s lahvemi a řízení VZV

Profil kandidáta

  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost

  • ochotu pracovat na směnnost (ranní, odpolední směny)

  • máte oprávnění/ zkušenost s řízením VZV (případně proškolíme)

Nabízíme

  • Mzda 170 Kč/hod.

  • Příplatek za odpolední směnu 22 Kč/hod.

  • Smlouva na HPP

  • Dotované stravování v kantýně

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost přestupu do kmene

  • Zázemí moderního provozu

  • Volné víkendy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084
ID: 4375016  Datum zveřejnění: 7.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.