Inženýr zákaznické kvality - Kolín

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro nadnárodní japonskou společnost zabývající se výrobou elektro svazků, která v průmyslové zóně Ovčáry funguje v menším odštěpném závodě, hledáme do týmu nového kolegu nebo kolegyni.

  • každodenní komunikace s výrobou v zahraničí a se zákazníkem

  • řešení zákaznické kvality – požadavky klienta, reklamace, návrhy opatření

  • koordinace auditů od A-Z

  • kooperace s logistikou

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání

  • znalost čtení z výkresové dokumentace a technické myšlení

  • komunikativní anglický jazyk – každodenní komunikace se zákazníkem a výrobou

  • znalost nástrojů kvality

Nabízíme

  • zajímavou a pestrou práci

  • menší a přátelský tým

  • nadstandardní finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • služební vůz

  • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4376426  Datum zveřejnění: 8.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.