Projektový obchodník se zaměřením na stavebnictví

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Jste rodilý obchodník a máte zkušenosti s technickým sortimentem? Jste zvyklý/á dlouhodobě spolupracovat a rozvíjet vztahy se stavební firmou, projektantem nebo velkoobchodníky?

Buďte pánem svého času a pojďte rozšířit obchodní tým mezinárodní společnosti, která si Vaší práce bude vážit.

  • Projektový obchod - dlouhodobá spolupráce s klienty (ne rychloobrátkový prodej)

  • Kompletní zajištění péče o obchodní partnery a zákazníky

  • Samostatná organizace práce

  • Cestování v rámci přiděleného regionu v rámci ČR

Profil kandidáta

  • Praxe na obchodní pozici s technickým zaměřením (stavebnictví výhodou)

  • Zkušenosti s obchodem na úrovni projektů

  • Organizovanost a aktivní přístup

  • Dobré komunikační schopnosti (znalost cizího jazyka není potřeba)

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Ochotu být denně v terénu u zákazníků

Nabízíme

  • Práci v režimu 100% home office – vlastní plánování pracovního rozvrhu

  • Služební automobil i pro soukromé účely

  • Telefon a počítač jsou samozřejmostí

  • Dovolená navíc

  • Sick days

  • Stravenky a další příspěvky

  • Pracovní prostředí založené na profesionalitě a přátelských vztazích

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4376698  Datum zveřejnění: 10.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.