Elektronik - 1 směna

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro klienta z oboru dřevozpracujícího průmyslu hledám nového kolegu do týmu elektro - údržby. Pokud máte vzdělání v oboru, vyhlášku 50 a zkušenosti s programováním výrobních zařízení, je tato pozice určena právě pro Vás!

Náplň práce:

  • správa a údržba dřevařských automatických linek

  • programování výrobních strojů a linek

  • provádění oprav a úprav strojů a strojního zařízení, řešení poruch

  • příprava práce pro elektrikáře

  • zpracování požadavků na nákup technického materiálu

  • optimalizace strojového vybavení

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ elektro

  • platná vyhláška 50, min. par 6

  • zkušenosti s výrobním zařízením (údržba, programování, oživování atd.)

  • orientace v technice a dokumentaci

  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní práci v zajímavém odvětví

  • práci na 1 směnu

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • příspěvek na penzijko

  • mobilní tarify

  • odborné zaškolení a profesní růst

Pokud Vás nabídka zaujala, stačí kliknout na "odpovědět" a přiložit životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4376868  Datum zveřejnění: 11.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.