Zkušební technik s vyhl.50

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáte dlouhodobou práci ve stabilní firmě? Zkuste to u nás! Hledáme zkušebáka v oblasti elektro!

  • Zapojení a kontrola vyrobených alternátorů

  • Úkony při výrobě alternátorů

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru elektro na SOU nebo SŠ

  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6

  • Zkušenosti v oboru výhodou, ale rádi Vás zaučíme - vhodné i pro absolventy

  • Pracovitost, pečlivost a spolehlivost, ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned

  • 168 až 201 Kč/hod (dle Vašich zkušeností i více) + 18% prémie + 2tis měs. bonus

  • Příplatek za odpolední 8,-kč za noční 21,-Kč

  • Možnost přesčasové práce s příplatkem 30% v týdnu a 50% o víkendu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Vrbová
ID: 4377228  Datum zveřejnění: 11.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.