Jednoduchá práce ve výrobě se svozem zdarma!

Kraj Vysočina, Česko

Popis pozice

Hledáme nové kolegy/ně na pozici operátora výroby v nadnárodní společnosti, která vyrábí plastové výrobky pro automobilový průmysl. Jedná se jednoduchou manuální práci v čistém a příjemném pracovním prostředí se skvělou dostupností. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, vše vás naučíme!
Co bude vaší náplní práce?

  • Drobná manuální práce - kompletace plastových dílů a jejich kontrola.

  • Balení výrobků dle předpisů.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Manuální zručnost a pečlivost je podmínkou.

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové denní i noční směny, díky kterým budete mít více volných dní).

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek (HPP).

  • 13. mzdu vyplácenou v prosinci.

  • 14. mzdu - letní bonus vyplácený v červenci.

  • Práci v čistém a moderním prostředí.

  • Týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů dovolené.

  • Možnost ZDARMA využít svozové autobusy ze tří směrů: Bystřice nad Perštejnem, Třebíče a Ivančic.

  • Pokud se chcete dopravovat sami, dostanete příspěvek na dopravu až do výše 2080 Kč podle dojezdové vzdálenosti.

  • A spoustu dalších výhod.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4377477  Datum zveřejnění: 11.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.