Elektro konstruktér/ka (vyhl. 50/6) - Uherské Hradiště

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu s Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 s praxí v konstrukci.

  • návrhy elektro řešení staveb dle atypických požadavků

  • zpracování technických řešení

  • příprava detailní výrobní dokumentace pro výrobu

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • Vyhláška 50/1978 Sb. min §6

  • praxe v konstruování v programu AUTOCAD, nebo INVENTOR podmínkou

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti

  • příjemné a dynamické pracovní prostření

  • motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností

  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů

  • možnost osobního i profesního rozvoje

  • práci na zajímavých projektech a mnoho dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4377945  Datum zveřejnění: 12.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.