Zákaznický servis

Liberecký kraj

Popis pozice

Práce s lidmi není vždy tak jednoduchá, ale pokud jste zvyklý rychle a efektivně řešit problémy a umíte dobře komunikovat s lidmi, hledáme možná právě vás.

Pro firmu zabývající se světelnými a uměleckými instalacemi hledáme posilu na zákaznický servis.
Budete...

  • Komunikovat se zákazníky - řešit jejich požadavky, objednávky a reklamace (zákazníci jsou po celém světě, takže komunikaci v Aj i Nj se rozhodně nevyhnete)

  • Spolupracovat s dalšími odděleními - finance, výroba, logistika

  • Vyřizovat objednávky od obchodního týmu, ale zároveň i z e-shopu

  • Zadávat všechny údaje do interní CRM databáze

  • Řešit záruční servis, dodací lhůty, platby a reklamace

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ (technický směr výhodou)

  • Zkušenost ze zákaznického servisu

  • Skvělé komunikační dovednosti, samostatnost a aktivní přístup k řešení problémů

  • Komunikativní znalost angličtiny i němčiny (min. B2)

  • Ochota dojíždět do kanceláře v České Lípě 3x týdně

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Možnost podílet se na mezinárodních projektech po celém světe

  • Týden dovolené navíc

  • Kafetérie

  • Stravenky

  • Možnost práce z domova

  • Flexibilní pracovní doba

  • Notebook a mobil k soukromým účelům

  • Firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4379834  Datum zveřejnění: 14.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.