It architekt pro velkoobchod a logistiku

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Nejdříve pomůžeme my Vám, tak abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám.

  • V rámci své pozice budete navrhovat architekturu a integraci IT aplikací s ohledem na požadavky IT standardů PKN, IT security a infrastruktury.

  • Spolupracovat s IT securitou a IT infrastrukturou při řešení standardů zabezpečení.

  • Po zaučení budete analyzovat výstupy z penetračního testování a navrhovat řešení nálezů.

  • Definovat zadání pro nastavení firewallů, proxy a dalších security nástrojů.

  • Koordinovat externí 3. úrovně podpory IT systémů za danou oblast.

  • Připravovat, implementovat a testovat DRP.

  • Budete spolupracovat v rámci projektových týmů, analyzovat požadavky v oblasti velkoobchod a logistika, vytvářet zadání pro jejich implementaci v IT systémech, podporovat testování a zavádění do provozu.

  • Vytvářet koncepci rozvoje za danou část IT landscapu. Připravovat metodiky, manuály a další podpůrné dokumenty.

  • Dále budete dohlížet na dodržováním ITIL procesů ve svěřené oblasti, zajišťovat metodickou podporu klíčových uživatelů a školení koncových uživatelů.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s integracemi včetně aplikační integrace.

  • Znalost architektonických rámců.

  • Orientace v principech REST, SOAP API, WSDL, EDI.

  • Relevantní zkušenosti v oblasti IT bezpečnosti.

  • Orientaci v dané legislativě a normách.

  • Znalostmi v oblasti aplikační bezpečnosti, bezpečnosti sítí a firewallů.

  • Zkušenost s IT systémy v oblasti logistiky ve výrobním sektoru je výhodou.

  • Předchozí praxi s řízením IT dodavatelů a znalost souvisejících procesů.

  • Dobrou průřezovou orientaci v IT problematice.

  • Zkušenosti se základy programováním.

  • Schopnost pracovat a komunikovat s klíčovými zainteresovanými stranami a plánovat vnitřní zdroje.

  • Jelikož náš areál je veliký budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

  • Pro komunikaci s naším polským vedením a nejen s ním je zapotřebí mít dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem.

Nabízíme

  • Zajímavou a stabilní pracovní příležitost v mezinárodní skupině

  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů

  • Možnost osobního i profesního růstu

  • Odpovídající mzdové ohodnocení

  • Home Office

  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů ( Bonusy ke mzdě, 13. a 14. plat, stravenky, kafeterie, multisport karta, slevy u partnerů a spoustu dalších benefitů )

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4382359  Datum zveřejnění: 18.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.