Inženýr/ka kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Staňte se součástí týmu, ve kterém můžete zanechat stopu! Do přátelského kolektivu firmy, která se zabývá nejmodernější technologií pohonu pro udržitelnou mobilitu, nyní nabíráme na pozici inženýr/ka kvality.

  • Komunikace se zákazníky a převádění zákaznických požadavků do výrobních procesů (Daimler, BWM, VW)

  • Spolupráce na vývoji a zavádění nových projeků pro elektromobily

  • Vyhodnocování a reportování ukazatelů kvality (PPM, incidenty, NCC)

  • Práce s kvalitativními nástroji užívanými v rámci automotive (8D, PPAP, APQP, FMEA)

  • Vyhodnocování rizik z pohledu kvality výrobku a návrh preventivních a nápravných opatření

  • Vedení řešitelského týmu interních a externích reklamací

  • Kontrola cílů kvality, zavádění opatření k jejich plnění a vyhodnocování účinností opatření

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání – ideálně technického směru

  • Zkušenosti s vedením týmu - podmínkou

  • Zkušenosti s projektovým vedením – výhodou

  • Dobrá znalost procesu

  • Znalost práce na PC

  • Iniciativu, Zvládání práce pod tlakem

  • Organizační schopnosti, samostatnost při řešení problému, flexibilitu

  • Komunikační dovednosti, asertivní jednání

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Bonusy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4382820  Datum zveřejnění: 18.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.