Pracovník příjmu materiálu - i pro ženy!

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s prací ve skladu včetně praxe s manipulační technikou? Neleknete se ani práce se čtečkou a na počítači? Jste pečlivým a zodpovědným člověkem, který se porozhlíží po nové a jisté práci v dnešní nejisté době? Pak čtěte dál...

... do automotive výroby hledám spolehlivého kolegu/kolegyni na příjem materiálu, směny ranní/noční/odpolední, víkendy volné!

Náplň práce:

  • vykládky dováženého materiálu

  • příjem zboží na sklad

  • zaevidování přijatého materiálu do systému

  • práce se scannerem

  • tvorba dodacích listů

  • fyzické prověrky materiálu na skladě

  • účast na inventurách

  • dodržování systému FIFO a layoutů na příjmu, ve skladu a v expedici

Profil kandidáta

  • SŠ/SOU technické vzdělání

  • praxe ve skladu výrobní společnosti (automotive výhodou)

  • zkušenosti s manipulační technikou

  • práce na PC ve skladových systémech

  • základy angličtiny (porozumění dodacím listům, označení materiálu atd.)

  • zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • stabilní práci s volnými víkendy

  • pravidelnou výplatu + příplatky

  • letní a zimní bonus

  • příspěvek na dovolenou

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky

  • příspěvek na penzijko, masáže, wellnes...

Místo výkonu práce: Solnice

Nástup možný ihned nebo dle domluvy!

Na Vaše životopisy se budu těšit přes ikonu "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4382976  Datum zveřejnění: 19.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.