Směnový mistr - 2 směny (non-automotive)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s vedení zaměstnanců? Jste komunikativní typ člověka, pro kterého neexistuje zamést něco pod koberec?

V tom případě jste člověk, kterého hledáme.

  • Základním kamenem Vaší práce je vedení lidí - budete mít na starosti asi 40-60 pracovníků na směně

  • Budete zodpovědný za jejich bezpečnost, ale i rozvoj a motivaci

  • Vaším cílem a cílem Vašeho týmu je dodržet plán a plnit normy objemu a kvality

  • Jste to Vy, kdo hlídá standardy a kontroluje správnost výrobních postupů

  • Čeká Vás i trocha administrativy spojená právě s výše zmíněnými úkoly

Profil kandidáta

  • Zkušenost s řízením kolektivu

  • Praxe z oblasti výroby

  • Umíte se rozhodovat, určit priority, organizovat práci ostatních a jednat s lidmi

  • Jste ochotný/á pracovat na směny, jedná se o 2-směnný provoz (v případě zájmu možnost práce na 3 směny, popřípadě pouze na noční směnu)

  • Němčina/angličtina výhodou

Nabízíme

  • Každoroční navýšení mzdy + prémie

  • 25 dnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Práci v dobrém týmu a podporu vedoucího

  • Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní silné společnosti

  • Možnost podílet se na změně a modernizaci výroby

  • Jazykové vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4383509  Datum zveřejnění: 19.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.