Účetní - pružná pracovní doba

Jihočeský kraj

Popis pozice

Využijte příležitost a zúročte své ekonomické znalosti i komunikativní němčinu!

  • Účtování faktur

  • Zpracování bankovních výpisů

  • Účtování interních dokladů

  • Kontrola finančních dokumentů

  • Interní audit

  • Ústní i písemná komunikace do Německa

  • Práce v účetním programu Byznys

  • Komunikace s externí účetní firmou

Profil kandidáta

  • Německý jazyk (denní komunikace s kolegy)

  • Zkušenosti a orientace v účetnictví

Nabízíme

  • Mzda 50.000 Kč

  • Pružná pracovní doba

  • Stravenkový paušál

  • 25 dní dovolené

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4383513  Datum zveřejnění: 19.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.