Sap specialista pro velkoobchod a logistiku

Ústecký kraj

Popis pozice

Budete mít na starost IT v oblasti velkoobchod a logistika pro jednu z největších společností v České Republice

  • Nejdříve pomůžeme my Vám, tak abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám.

  • Po zaučení budete řešit incident a problém management na 2. úrovni IT podpory.

  • Koordinovat externí 3. úrovně podpory IT systémů

  • Budete spolupracovat v rámci projektových týmů, analyzovat požadavky v oblasti velkoobchod a logistika, vytvářet zadání pro jejich implementaci v IT systémech, podporovat testování a zavádění do provozu.

  • Vytvářet koncepci rozvoje za danou část IT landscapu. Připravovat metodiky, manuály a další podpůrné dokumenty.

  • Dále budete dohlížet na dodržováním ITIL procesů ve svěřené oblasti, zajišťovat metodickou podporu klíčových uživatelů a školení koncových uživatelů.

Profil kandidáta

  • Znalost ERP SAP MM, SD

  • Zkušenosti s IT systémy v oblasti logistiky

  • Znalost SAP TMS je výhodou

  • Předchozí praxi s řízením IT dodavatelů a znalost souvisejících procesů

  • Dobrou průřezovou orientaci v IT problematice

  • Zkušenosti se základy programováním ABAP

  • Praxe ve výrobním sektoru je výhodou

  • Zkušenosti s analýzou business procesů (mapování procesů, získávání požadavků v rámci workshopu)

  • Schopnost pracovat a komunikovat s klíčovými zainteresovanými stranami a plánovat vnitřní zdroje

  • Vynikající komunikační dovednosti

  • Jelikož náš areál je veliký budete potřebovat řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

  • Pro komunikaci s naším polským vedením a nejen s ním je zapotřebí mít dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem.

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině

  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů

  • Možnost osobního i profesního růstu

  • Odpovídající mzdové ohodnocení

  • Home Office

  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů ( Bonusy ke mzdě, 13. a 14. plat, stravenky, kafeterie, multisport karta, slevy u partnerů a spoustu dalších benefitů )

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4383520  Datum zveřejnění: 19.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.