Vedoucí elektroúdržby

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte vystudovanou školu elektrotechnického směru? Máte zkušenosti s vedením týmu? Máte angličtinu na komunikativní úrovni?  Pokud vás naše pracovní nabídka zaujala a chcete se podílet na koordinaci úprav a údržby výrobních strojních zařízení, zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit.

  • zodpovědnost za celý tým elektroúdržby

  • zajištění výroby

  • operativní řízení výroby dle plánu

  • práce s výkresovou dokumentací

  • vedení kolektivu podřízených - elektroúdržbáři

  • jednosměnný provoz

Profil kandidáta

  • nejméně středoškolské vzdělání elektrotechnického směru

  • znalost a dovednost v technické dokumentaci

  • angličtina pro denní komunikaci

  • aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B

  • zkušenosti s vedením týmu výhodou

Nabízíme

  • odměny ke mzdě

  • 13. mzda

  • závodní stravování - závodní kantýna

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • 25 dní dovolené

  • možnost osobního růstu

  • čisté a zmodernizované pracovní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4383696  Datum zveřejnění: 19.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.