Programátor pro CNC obráběcí stroje

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte vystudovanou školu technického směru? Chcete pracovat pouze na ranní směnu? Máte zkušenosti v programování a práce v 3D programech vám není cizí? Pokud jste zkušený programátor, čtěte dál.

  • tvorba a úpravu programů strojů pro měření výrobků

  • navržení modelů pro měření

  • práce v 3D měřících strojích a s výkresovou dokumentací

  • vedení  dokumentace pro usnadnění  a odladění stroje

  • spolupráce s mateřskou firmou v Rakousku a s externími firmami v oblasti programování měřících strojů a výroby měřidel

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru

  • schopnost číst a orientovat se ve výkresové dokumentaci

  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovní - komunikovat budete s Rakouskem

  • znalost v programování 3D měřících nástrojů

Nabízíme

  • náborový příspěvek 10 000 Kč

  • příspěvek za doporučení zaměstnance v hodnotě 10 000 Kč

  • 13. plat

  • Flexipass

  • Multisport karta

  • příspěvek na stravování ve firemní kantýně

  • příspěvek na cestu do práce

  • příspěvky a proplacení za přesčasy

  • 25 dní dovolené

  • možnost vzdělávacích kurzů - jazykové kurzy

  • firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4383697  Datum zveřejnění: 19.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.