Vedoucí kvality - non automotive

Praha

Popis pozice

Pohybujete se v kvalitě a jste spíše praktik, který je raději ve výrobě, než v kanceláři? Umíte komunikovat anglicky? Výborně, to vás určitě zaujme pozice Vedoucího kvality ve výrobní firmě, který má na starost řízení týmu kvalitářů a je odpovědný z dodržování norem ISO a kvalitativní audity.

  • Řízení menšího týmu za účelem zajištění předepsané kvality výrobků

  • Optimalizace procesů systému kvality

  • Přímá účast na auditech, jednání s auditory

  • Odpovědnost za certifikaci dle standardů ISO

  • Vyhodnocování a reporting výsledků kvality

  • Školení pracovníků v rámci kontroly kvality

  • Komunikace s ostatními odděleními a vedením společnosti

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání

  • Zkušenosti s řízením kvality z pozice manažera, nebo inženýra kvality

  • Znalost ISO standardů podmínkou

  • Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení

  • 13. mzda

  • Dovolená navíc

  • Stravenky

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Možnost využití jazykových kurzů

  • Firemní akce

  • Zázemí stabilní, výrobní společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Vojtěch Dítě
ID: 4383702  Datum zveřejnění: 19.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.